Polecane upominki na Dzień Chłopaka

W kalendarzu mamy różne święta, zarówno te ważniejsze, jak i rzadziej obchodzone. Mimo to widnieją na kartach terminarza, więc warto brać je pod uwagę. Jednym z takich świąt jest Dzień Chłopaka. Zwykło się świętować tego dnia tylko w szkołach, ale tak naprawdę nawet mężczyźni w wieku lat 30 zasługują na miły gest ze strony swojej dziewczyny, ciepłe słowo, drobny upominek. Pytanie tylko – co mogłoby tym upominkiem być? Co sprawiłoby im radość?

Serca na Dzień Chłopaka

Mały drobiazg, a może sprawić ogromną radość

Nawet najmniejszy drobiazg może sprawić chłopakowi ogromną radość. Warto więc go zaskoczyć i podarować upominek z okazji tego wyjątkowego dnia. Co prawda w ciągu roku jest wiele różnych okazji, by wręczyć swojemu wybrankowi jakiś prezent, czy powiedzieć coś miłego. Właściwie można to robić także bez konkretnej okazji, tak po prostu, w zupełnie zwykły dzień. Jednak jego święto to wyjątkowy czas, który należałoby w odpowiedni sposób uczcić.

Czym kierować się przy wyborze prezentu?

Wybierając miły prezent dla chłopaka z okazji jego święta, trzeba wziąć pod uwagę to, jaki on jest, co lubi, a czego nie. Warto skupić się na rzeczach oryginalnych, wyjątkowych, niezbyt oklepanych. Najprościej byłoby wręczyć pudełko pralinek, które lubi praktycznie każdy. Zapewne chłopak w tej sytuacji i tak byłby choć odrobinę zaskoczony i zadowolony z takiego gestu. Jednak z racji tak wyjątkowej okazji, warto postarać się nieco bardziej. Nie zawsze dobrze jest kierować się obowiązującymi trendami, ponieważ, jeżeli dziś panuje moda na wręczanie akcesoriów do telefonów, a chłopak takich nie używa, to prezent byłby zupełnie nietrafiony. Dlatego, by dobrze trafić z upominkiem, trzeba dobrze poznać chłopaka albo po prostu wybrać bardziej uniwersalny, ale zarazem jedyny w swoim rodzaju podarunek.

statuetka na dzień chłopaka

Ręcznie robione drewniane upominki

Na szczególną uwagę zasługują niewątpliwie ręcznie wytwarzane upominki, drewniane podarunki w kształcie serca. Są to najczęściej statuetki, zawieszki lub serca z magnesem. Widniejący na nich grawer idealnie dopasowany do okoliczności gwarantuje oryginalny efekt. Tym sposobem upominek staje się wyjątkowy i niepowtarzalny. Sprawia ogromną radość. Jest przede wszystkim trwałą pamiątką, o której trudno zapomnieć chociażby dlatego, że jest gdzieś zawsze na widoku. To z jednej strony drobny upominek na Dzień Chłopaka, ale z drugiej zaś wielki gest ze strony dziewczyny.

Jeżeli Ty również pragniesz podarować swojemu chłopakowi jakiś drobny, ale miły i przede wszystkim wyjątkowy prezent, zapoznaj się z naszym blogiem. Znajdziesz tam mnóstwo inspiracji.